Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

O nás


Design MAT s.r.o. je společnost, která se zaměřuje na DESIGN podlahových rohoží. Je to kreativní svět rohoží podle vašich představ vyrobený na míru. Současný trend designu vám nabízí inspirovat se vlastní tvorbou. Je to úžasná možnost reklamy, která je často podceňována.

Věděli jste, že se 99% lidí dívá při vstupu do domu nebo do kanceláře na podlahu? Dělají to instinktivně, aby zjistili, kam jdou. Toto chování poskytuje i fantastickou propagační příležitost.
...a my Vám můžeme pomoci, abyste to naplno využili!

Naše originální kolekce podlahových rohoží nabízejí vysoce kvalitní tiskové a barevné specifikace, které Vám pomohou vytvořit rohože s WOW faktorem.

Máme širokou škálu povrchových úprav, které Vám umožní vybrat si druh rohože nejlépe vyhovující vašim představám - pokud chcete posílit svou značku, vyzvednout speciální nabídky, zprávy nebo udělat něco skutečně působivé.

Naše rohože dokáží vyhovět každému vkusu a jsou vhodné pro každý business nebo domácnost. Ať už jde o vstupní, obývací nebo jídelní část interiéru, případně dětský pokoj, kuchyň nebo terasu a také vstup do vaší firmy nebo kanceláře. Nabízíme jedinečné a cenově dostupné řešení.

Při své práci se soustředíme na výsledek, kterého dosáhneme společnými silami. Postupně definujeme, navrhneme a zrealizujeme kompletní design podlahových rohoží na míru. Naše designové rohože vám pomohou zvýšit atraktivnost vašich prostor a umožní vám efektivně zkrášlit jejich vzhled. Získáte přesné barvy, loga, vzory nebo dokonce zprávy, které chcete ve svých rohožích.

Designové rohože posilují image vaší značky a mají velký vliv na prostředí. S jejich pomocí můžete snadno přidat správný nádech vašemu interiéru. Pojďme navrhnout rohože dokonale vhodné pro vaše prostory.

 

7  důvodů, proč byste měli investovat do vaší rohože

Prodávají vaši firmu

Marketing vaší značky je důležité využít v každém okamžiku. 91% maloobchodníků si vybírá prodejnu podle vzhledu, takže často záleží na prvním okamžiku příchodu. Protože první dojem je nejdůležitější a fráze: "Nikdy nemáte druhou šanci udělat první dojem" je ta, kterou často slyšíte v podnikatelském světě. Pokud chcete, aby váš byznys uspěl, je nezbytné, abyste tomu věnovali pozornost již na počátku.

Jsou skvělou příležitostí na prodej vlastní značky

Můžete nejen prodávat své firemní logo a značku, ale použitím jedné z těchto vstupních rohoží vám může dát možnost představit značku nebo produkt, na který byste chtěli upozornit.

Doručují zprávu

Někdy potřebujete jen profesionální koberec, který nese vaše firemní logo. Je to skvělý způsob, jak ukázat svým zákazníkům, jak profesionální je vaše firma. Přidejte identitu své společnosti do prostoru - vlastní koberec je trochu jemnější, ale je také velmi elegantní. Každý si všimne zprávy, kterou tímto „doručujete“.

Podtrhnou osobnost vaší firmy

Krása vlastního designu koberců spočívá v tom, že do nich můžete vložit trochu svého podnikání, namísto toho, aby měl koberec jen nudnou neutrální barvu. Můžeme do něj lehce dostat určitou osobnost. Mohou být profesionální, ale i zábavné.

Pomáhají udržovat prostory čisté

V důsledku nečistot, prachu a chemikálií, které jsou zachyceny v botách, mohou tyto částice způsobit problémy s kvalitou vzduchu v interiéru. Udržují písek, bahno a volné nečistoty. Díky své gumové podložce zůstanou rohože na svém místě, což zvyšuje bezpečnost. Vstupní rohože pomáhají kontaminované látky zachytit, což pozitivně ovlivňuje kvalitu vašeho ovzduší.

Zlepšete kvalitu ovzduší v interiéru

Víte, co se stane se všemi nečistotami, které se dostanou na vaše podlahy v interiéru? Přecházejí do vzduchu, který dýcháte. Prach, bakterie a alergeny jako například pyl a plísně, jsou neviditelné pouhým okem, ale jsou na podrážkách bot a na všech místech, kam chodíme pěšky.

Ochrana podlahy interiéru

Pokud máte za vstupním prahem podlahu s kobercem nebo dřevěnou podlahu, pak pravděpodobně budete chtít tuto povrchovou úpravu chránit. Použití kvalitních rohoží před vstupní dveře je skvělý způsob, jak zabránit nákladným škodám a budoucím nákladům na čištění. Je to produkt, který jistě pomůže ušetřit peníze v krátkodobém i dlouhodobém horizontu!

Koberce nabízíme k dispozici v široké řadě stylů, velikostí a dokonce i materiálů. Jsme si jisti, že najdete přesně to, co bude splňovat všechny vaše konkrétní představy a potřeby. Rohože jsou odolné vůči těžkému chodu, nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti a slunci, zatímco stále nabízejí příjemný estetický dojem.